Dostępne kocięta

Dostępne kocięta

Franek Supurrsonic*PL – w nowym domu

Doskonale wie, że dzień należy podzielić na odpowiednią dawkę zabawy oraz porządną porcję snu. Lubi siedzieć na fotelu i z ciekawością obserwować wszystko co dzieje w domu. W kwestii rozrywki uwielbia ją w każdej postaci, zarówno z ludzkimi, jak i kocimi domownikami. Jest wielkim fanem ciepła ludzkiej ręki i nigdy nie zapomina poprosić, w ciągu dnia, o odpowiednią porcję czułości.

Lennon Supurrsonic*PL – w nowym domu

Lennon jest miłośnikiem wylegiwania się w najdziwniejszych miejscach, zawsze wybiera jednak te, dzięki którym będzie najbliżej człowieka. Uwielbia być głaskanym w każdej ilości i w każdej postaci. Zresztą bardzo zabiega, aby cała uwaga i adoracja były skupione właśnie na nim. Jest wrażliwy i czuły. Gdy nie odpoczywa, aktywnie sprawdza wszystkie zakamarki w domu i szuka okazji dla udanej zabawy. Lennon jest młody – ma niecały rok.

 

Tosia Supurrsonic*PL – w nowym domu

Tosia to rezolutna dziewczynka o wspaniałym charakterze. Odważna, ciekawska, bardzo rozmruczana. Uwielbia mizianki i dotyk człowieka, świetnie dogaduje się z psami oraz innymi kotkami. Jednak najbardziej swoje uczucie kieruje w stronę człowieka. Chętnie towarzyszy we wszystkich czynnościach domowych, wiec jeśli poszukujesz asystenta osobistego do spraw wszelkich, Tosia sprawdzi się idealnie.

Zorro Supurrsonic*PL – w nowym domu

Zorro jest niezwykle odważnym i ciekawskim kotkiem. Ponad wszystko uwielbia być głaskanym po brzuszku, przewraca się wtedy na plecy, żeby ułatwić człowiekowi to zadanie. Inną ulubioną czynnością jest gonitwa za piłką, najlepiej z braćmi. Po wszelkich rozrywkach z chęcią ucina sobie drzemkę, przytulony do ciepłych futerek swojego rodzeństwa.

Mini Supurrsonic*PL – w nowym domu

Mini lubi być w centrum uwagi, nie pozwalając o sobie łatwo zapomnieć. Nasza gwiazda z wdziękiem przemierza dom interesując się wszystkim co dzieje się wokół niej. Tym czy miseczka jest pełna jej ulubionych przysmaków oraz czy piłki odpowiednio odbijają się od podłogi. Nikt nie potrafi oprzeć się urokowi jej kolorowego pyszczka. Doskonale wie jednak, że czas warto podzielić na pełną fantazji rozrywkę oraz pełen spokoju odpoczynek.

Baloo Supurrsonic*PL – w nowym domu

Baloo wie doskonale co jest dla niego najlepsze. A to co najlepsze to smakołyki wszelkiej postaci, wszystko co służy do zabawy oraz ręka, która będzie głaskać go godzinami. Bardzo lubi mówić, szczególnie gdy o coś prosi lub czegoś się domaga (patrz wyżej). Baloo jest kotkiem perfekcyjnie umaszczonym, a więc z powodzeniem może być prezentowany na wystawach jako show neuter.

Pingui Supurrsonic*PL – w nowym domu

Przesłodki kocurek Pingui rozgląda się za swoją rodzinka. Spokojny aczkolwiek chętny do psot i zabaw chłopiec o umaszczeniu blue bicolor. Uwielbia zabawę i dobrą kuchnie jednak ponad wszystko ceni sobie chwile wytchnienia w towarzystwie człowieka. Ładuje się na nogi i rozkosznie wystawia brzuszek do mizianek. Zapowiada się na wielka przylepkę. Pingui będzie gotowy do zmiany domu po 10 czerwca, będzie oczywiście po zabiegu kastracji.

Milka Supurrsonic*PL – w nowym domu

Przedstawiamy koteczkę Milkę, wesoła i towarzyska dziewczynka doskonale odnajdzie się w domu z dziećmi czy tez zwierzątkami. Milka jest przylepką, najchętniej przebywa w towarzystwie człowieka i asystuje we wszystkich czynnościach. Na widok znajomej dłoni pręży grzbiet i kokieteryjnie mruczy zapraszając do pieszczot.

Marylin Supurrsonic*PL – w nowym domu

Nowego domu wyczekuje koteczka Marylin. Śliczna dziewczynka, o pięknych, wielkich niebieskich oczach z urocza plamka pod noskiem, który do złudzenia przypomina pieprzyk Marylin Monroe – stad jej imie. Towarzyska i urocza młoda dama, wykazuje ogromne zainteresowania kulinarne i rozrywkowe. Uwielbia zabawę i dobrze zjeść 😉 Ugania się za piórkami na patyku i próbuje już aportować mięciutkie piłeczki. Na widok człowieka miauknie kokieteryjnie prosząc o wzięcie na ręce. Uwielbia poznawać świat na ludzkich rękach – z tej perspektywy wszystko wydaje się ciut inne a i bezpieczeństwo, które odczuwa wywołuje melodyjne mruczando.

Oshee Supurrsonic*PL – w nowym domu

Zawsze uśmiechnięta. Uwielbia wspólne kocie gonitwy w nieokreślonym bliżej celu i zabawy piłką lub wszystkim co może ją przypominać. Są również chwile odpoczynku. Szuka wtedy miejsc, które będą idealne na drzemkę – należą do nich pokrywa gramofonu, parapet w każdej postaci oraz różne zakamarki w okolicach kominka. Całą swoją osobą jest przyjaźnią dla innych domowników. Nie pozwoli jednak zapomnieć, że drapanie za uchem jest obowiązkiem, którego realizacja powinna być zapewniona w jak największych ilościach.

Manila – w nowym domu

Manila jest kotką bardzo ciekawską. Uwielbia sprawdzać wszystko co dzieje się wokół. Nie ma potrzeby bycia w centrum uwagi, najczęściej wybiera jednak miejsce w pobliżu człowieka. Jest zdecydowaną indywidualistką i ma swoje zdanie w każdej kwestii. Bardzo lubi wspólne gonitwy ze swoimi kocimi kolegami i koleżankami, w tylko sobie znanej sprawie. Manila jest młodą 4 miesięczną kotką.