Adopcje

Phoebe Supurrsonic*PL – w nowym domu

Zawsze pierwsza tam gdzie coś się dzieje. Zerka z ciekawością analizując całą sytuację. Skręcanie drapaków, sprzątanie kuwet, wsypywanie nowych chrupków. Niczym inspektor do spraw jakości weryfikuje czy wszystko jest należycie wykonane. Wie doskonale, że najlepszy użytek z ludzkiej ręki można zrobić przeczesując jej futerko. Lubi się bawić w ilości umiarkowanej, a więc doskonałej. Doskonałej dla jej Kociej Wysokości. Phoebe jest dorosłą 2,5-letnią kotką.

Penny Lane Supurrsonic*PL – w nowym domu

Wybiera miejsca z najlepszym widokiem, tak żeby całą okolicę mieć w zasięgu wzroku i przy każdej okazji móc wyrazić swoje emocje delikatnym miauknięciem. To jedno kocie słowo ma jednak w przypadku Penny Lane wiele znaczeń, od pełnej aprobaty, po zaskoczenie. Aprobaty dla głaskania i zaskoczenia, że tylko tyle. Lubi harcować w takiej samej ilości jak wylegiwać się na słonecznym parapecie. Pogodna tak jak piosenka, której tytuł stał się jej imieniem. Penny Lane jest dorosłą 2,5-letnią kotką.

Emma Supurrsonic*PL – w nowym domu

Z gracją i spokojem przemierza pokoje. W każdym ma swoje ulubione miejsce, przeznaczone jakby tylko i wyłącznie dla niej. Głaskanie uwielbia w każdej postaci. Za uszkiem, po brzuszku, pod szyją, po plecach. Najważniejsza jest ilość i ta, najważniejsze żeby była jak największa. Lubi również zabawę, jednak nie jest typem zwariowanego łobuziaka, woli wybrać raczej styl medytacyjny, patrząc na rzeczywistość z naturalnym dystansem. Emma jest dorosłą, prawie dwuletnią kotką.

Wenders Supurrsonic*PL – w nowym domu

Jego spojrzenie wyraża pełne zaufanie, gdy z gracją przemierza swój szlak między dużym pokojem, a kuchnią. Z kolei odwaga to jego drugie imię, a stawianie czoła wszelkim wyzwaniom dnia codziennego, takim jak zlizanie wieczka z nieswojego jogurtu, wydaje się leżeć w jego naturze. Zawsze znajdzie czas na zabawę, jednak najcenniejszy dla niego wydają się te chwile, gdy palce człowieka przeczesują futerko. Akceptuje psy, a ma do czynienia z dwiema najbardziej zwariowanymi na świecie australijkami, więc odnajduje się w sytuacji, gdy świat ogarnia chaos. Imię nosi po słynnym niemieckim reżyserze filmowym.

Trendy Supurrsonic*PL – w nowym domu

Zanim wykona pierwszy krok lubi sprawdzić wszystko dwa razy. Uwielbia obserwować rzeczywistość z dystansu. Wrodzona ciekawość nie daje jednak o sobie zapomnieć, dlatego jest wszędzie tam gdzie toczy się życie. Podczas pracy na komputerze, gry na gitarze i przy poszukiwaniach zgubionej książki. Biurko, parapet i fotel to jego małe królestwo. Lubi zabawę w odpowiednim dla siebie czasie. Jest również czas na głaskanie, tego nigdy nie jest za dużo.