Poprzednie mioty

 

IGNACY SUPURRSONIC*PL – w nowym domu 🙂

Ma zawsze tysiące pomysłów na to co zrobić z czasem. Jeśli w tym momencie nie śpi, z pewnością imprezuje na drapaku razem ze swoim rodzeństwem. Jeśli dopada go znudzenie kocią maskaradą szuka nas, żeby na chwilę odsapnąć, przytulając się. Z całą pewnością nie trzeba go szukać, znajdzie się sam, zawsze w odpowiednim momencie. Jest niezwykle przyjacielski, kochający kontakt z człowiekiem i przesiadywanie na kolanach.

IRIS SUPURRSONIC*PL – w nowym domu 🙂

Iris (kotka) każdym gestem wyraża kwintesencję swojej kociej natury. Tuż po przebudzeniu i porannej gimnastyce, przeciąga się szukając ręki, która podrapie ją za uszkiem. Uwielbia gonitwy i zabawę we wszelkiej postaci, tak samo jak drzemki, w czasie których zasypia przytulona do człowieka.

IGGY SUPURRSONIC*PL – w nowym domu 🙂

Iggy (kocurek) jest zawsze tam gdzie coś się dzieje. Gotowanie, sprzątanie, poduszki na krzesłach, książki, płyty z muzyką, interesuje się wszystkim. Koniecznie musi wiedzieć jak coś działa i jak wygląda z każdej strony. Oprócz wrodzonej ciekawości świata lubi zaczepiać innych w zabawie nie pozwalając o sobie zapomnieć. Uwielbia przytulanki i wszelkie czułości z człowiekiem.

IAN SUPURRSONIC*PL – w nowym domu 🙂

Ian (kocurek) nie szuka zabawy, to zabawa szuka jego. Z łapkami w górze, z łapkami w dole, w ciągłym biegu. Poszukiwacz przygód, baczny obserwator ludzkiego i kociego życia. Jest zawsze tam gdzie go jeszcze nie było. Nie musicie go szukać, to on znajdzie Was pierwszy prosząc o kolejne dawki pieszczot i czułości. Ciekawski, śmiały i odważny młodzieniec.